fbpx

Yanmar Finansowanie Fabryczne 0%

piątek, 09 listopad 2018 15:41

Z kim by nie rozmawiać, główne kryterium przy zakupie maszyny stanowi: nieustannie potrzebna - KASA… Rynek stał się coraz bardziej wymagający. Z roku na rok rozciągane do granic możliwości, często graniczące z cudem, normy wydajności stawiają operatora/właściciela firmy pod ścianą: „być albo nie być”.. Gonitwa przed terminem w parze ze złośliwością rzeczy martwych staje się powodem do frustracji. A może tak inaczej ?

Bezspornym liderem jakości jest marka Yanmar. Jej modele charakteryzują się wysoką wydajnością i niezawodnością. Sloganowo ? Takie są fakty. Testy szybkości pokazują 10-40% (w zależności od specyfiki pracy) przewagę nad konkurencją. To oznacza że w tym samym czasie zrobią więcej albo inaczej, tą samą pracę wykonają szybciej. Jak to się ma do „..Yanmary są drogie” ? Odpowiedź jest prosta – jakość musi mieć swoją cenę. Myśląc w perspektywie przynajmniej 4-5 lat wybór tej marki jest gwarancją sukcesu; Na rynku wtórnym sprzęt ten traci na wartości stosunkowo najmniej spośród konkurencji więc można zrobić robotę – szybciej i jeszcze dobrze sprzedać maszynę.

Prestiż Yanmar może być w zasięgu Twojego portfela ! Dzięki programowi Yanmar Finance PNB Paribas „Finansowanie fabryczne” upragniona koparka/ładowarka Yanmar może już zacząć dla Ciebie pracować po wpłacie 25% jej wartości, jednorazowej opłacie 500 PLN tytułem kosztów manipulacyjnych oraz pozytywnej weryfikacji bankowej która najczęściej jest tylko formalnością.

To wyjątkowa okazja dla tych którzy planują zakup sprzętu. Masz kilkadziesiąt tysięcy i perspektywę pracy ? Nie kupuj używanego sprzętu ! Rozważasz zakup „za gotówkę” ? Może nie warto inwestować całej kwoty. Jedną z dróg do sukcesu jest zrównoważony rozwój, być może dzięki temu programowi warto skalkulować zakup jeszcze jednej maszyny ? Procedura jest wyjątkowo prosta a warunki finansowe wyjątkowo korzystne. Z doświadczenia wiemy że maszyna może zostać wydana nawet w ten sam dzień ! Standardowe dokumenty wymagane przy umowach kredytowych/leasingowych typu PIT, rejestr z KPiR i najpóźniej do 2 dni roboczych jest decyzja. Pozostała część kosztów podzielona jest na 36 rat by ostatecznie wykupić maszynę za 1% jej wartości. Uwaga raty NIE SĄ OPROCENTOWANE !!! My, firma BAX jako dobrze rozpoznawalna marka na rynku dealerskim oferujemy NAJWYŻSZEJ klasy konsultacje przy wyborze sprzętu jak i osprzętu. Naszą domeną potwierdzaną przez klientów jest obsługa serwisowa. Doskonale zdajemy sobie sprawę że maszyna musi pracować, musi zarabiać i tym samym utrzymujemy najwyższe standardy obsługi zarówno gwarancyjnej jak i pogwarancyjnej.

Aktualnie program ten jest przewidziany do końca tego roku; Nie czekaj z decyzją, szczegółowe informacje dotyczące parametrów technicznych jak i finansowych – skontaktuj się z naszym brand managerem Krzysztofem Grodzkim (+48 506 000 100 lub stacjonarnie: +48 61 828 33 66) W ofercie posiadamy więcej modeli jednak szczególnie zachęcamy do zakupu modeli widocznych na materiale promocyjnym. Dostępne są od ręki ! Najlepszy czas na nowego Yanmara, czekamy na Twój kontakt !

UWAGA

Ze względu na przebudowę naszej strony internetowej, najświeższe materiały dostępne są na naszym profilu facebook'owym do którego polubienia serdecznie zapraszamy: 
 http://facebook.com/BAXmaszyny

 

Naszym największym atutem jest kontakt bezpośredni, więc wszelkich informacji udzieli Państwu nasz dealer, jeszcze raz zapraszamy do kontaktu telefonicznego !

 

Ostatnio zmieniany środa, 12 grudzień 2018 18:38